עצת

 

מומחה:

 

 

expertsadvice1

 

 

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של Nature's Protection

 

חיות מחמד שיחקו תמיד תפקיד חשוב בחיי. מאז שאני יכול לזכור את עצמי הערצתי ונצרתי אותם בליבי. כבר בגיל צעיר גילית והתחלתי לעסוק בעולם הקינולוגיה (קינוס – כלבים, לוגוס – מדע).

 

כמגדל של כמה גזעים נהדרים השתתפתי בהרבה תחרויות, והפכתי בעצמי לשופט בינלאומי. כמו כן אני מייסד מועדון הפודלים של ליטא. לפני כעשרים שנה החלטתי לכוון את תשוקתי לתועלתן של כל חיות המחמד ואוהביהן: לאור המחסור במוצרים לחיות מחמד בליטא החלנו להביא מוצרים לחיות מחמד ולמכור אותם בחניות המתמחות בחיות מחמד. כיום אנו מפעילים יותר מכ 80 חניות ברמה גבוהה בשוק המקומי שלנו.

 

הידע העמוק בנושא תזונת חיות מחמד אשר רכשנו במשך השנים הללו סיפק לנו בסיס חזק לשלב הבא: הקמת מפעל מוביל למזון לחיות מחמד במדינות הבלטיות, בכך יצרנו זמינות למוצרים שלנו למספר הולך וגובר של צרכים נלהבים לכל אורך אירופה.

 

תרבות הלמידה שלנו, העניין המיוחד שלנו במחקר מדעי, טכנולוגיה מודרנית, התשוקה שלנו לרעיונות ולחידושים הופכת את Nature's Protection למזון כלבים וחתולים ייחודי, עם מטרה אחת ברורה לספק את הצרכים התזונתיים האמתיים של כלבים וחתולים. השותפות שלנו עם מומחים אירופאים המתמחים בתזונה לכלבים וחתולים וכן עם מדענים מובילים בתחום הווטרינריה והביולוגיה נותנת ל Nature's Protection את התכונות והתועלות הייחודיות אשר יגבירו את איכות החיים של החתול והכלב שלכם.

 

אני, באופן אישי גאה בכך מאוד.

 

ברכותינו על בחירתך ב Nature's Protection. אני משוכנע שתקבלו שנים רבות של שמחה ואהבה חסרת תנאים בחזרה.

 

Janita Januškauskaitė - Plungé